درباره شرکت پیمان سرویس

شرکت پیمان سرویس از سال 1374 با شماره ثبتی (222246) فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت در زمینه فروش و تعمیرات انواع ماشینهای اداری و کامپیوتر فعالیت داشته و در این سالها توانسته با تکیه بر توانایی و تخصص کادر فنی و مجرب خود رضایت مشتریان را جلب نماید . سابقه همکاری با شرکتهای نامی فعال خود گواه این مدعاست .که از این جمله میتوان به 15سال همکاری با کمیته امداد مرکز و مجموعه کمیته امداد استان تهران و نیز همکاری 5 ساله با مجتمع صنعتی ماموت اشاره کرد.

شرح کامل خدمات رسانی شرکت پیمان سرویس به شرح ذیل میباشد. 

1- تعمیرات

تعمیر انواع ماشینهای اداری شامل : چاپگر ، پلاتر ، اسکنر ، دستگاه کپی ، ماشین فکس تعمیرات در محل شرکت پیمان انجام میشود و برای تعمیرات بیش از 48 ساعت دستگاه جایگزین ارائه میشود. لازم به ذکر است حمل دستگاه رایگان میباشد.

2- قرارداد سرویسهای نگهداری

بنا بر تقاضای مشتری به سه نوع : 1- موردی 2- ماهیانه 3- سالیانه ارائه میشود.

3- فروش ماشینهای اداری

فروش اقلام مختلف ماشینهای اداری با قیمت رسمی و خدمات گارانتی پس از فروش از جمله :

• محصولات HP (چاپگرها ، اسکنرها ، پلاترها )

• چاپگرهای Canon

• دستگاه کپی Muratec

• دستگاه کپی Toshiba

4- فروش لوازم مصرفی و شارژ کارتریج

فروش کلیه لوازم مصرفی از جمله ، کارتریجهای لیزری و جوهر افشان و تانکهای Ciss انواع چاپگرهای HP ، EPSON ، CANON.شارژ کلیه کارتریجهای لیزری که در محل شرکت پیمان انجام میگردد.

 

5- رزومه کاری شرکت یمان سرویس

کیفیت مطلوب و ضمانت اجرایی مناسب در خدمات رسانی، پشتوانه محکمی برای اعتماد مشتریان محترم به شرکت پیمان می باشد. و این مهم عاملی در تداوم خدمات رسانی در طی سالها به شرکت ها ، سازمانها و نهادهای معتبر از جمله:

آذربان ، آسانسور اورند ، آسایشگاه خیریه کهریزک ، بیمه ملت ، بیمه نوین ، پیشگامان صنعت فولاد ، جامعه ، سازمان صنایع دفاع ، سایپا دیزل ، سایپا پرس ، ماموت ، کمیته امداد مرکز و استان تهران ، کویر تایر ، مهندسین مشاور ایتسن ، حسابرسی بهراد مشاء و شرکتها و نهادهای دیگری که مجال ذکر نیست بوده است.