پیمان سرویس نمایندگی رسمی HP و Brother

شرکت پیمان سرویس از سال 1374 با شماره ثبتی (222246) فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت در زمینه فروش و تعمیرات انواع ماشینهای اداری و کامپیوتر فعالیت داشته و در این سالها توانسته با تکیه بر توانایی و تخصص کادر فنی و مجرب خود رضایت مشتریان را جلب نماید. سابقه همکاری با شرکتهای نامی فعال خود گواه این مدعاست. شرح خدمات رسانی شرکت پیمان و شرکتهایی که در این سالها با آنها همکاری داشته به شرح ذیل میباشد.

 

شرح خدمات 

تعمیرات ماشینهای اداری

( چاپگر – کپی – کامپیوتر – لپ تاپ )

 

قراردادهای سرویس و نگهداری

 

فروش ماشینهای اداری

فروش لوازم مصرفی

-  شارژ کارتریج

 تعمیر و نگهداری ماشین آلات اداری  پشتیبانی و نگهداری ماشین های اداری  فروش انواع ماشین آلات اداری  فروش لوازم مصرفی و شارژ کاتریج

 

 

رزومه شرکت

کیفیت مطلوب و ضمانت اجرایی مناسب در خدمات رسانی، پشتوانه محکمی برای اعتماد مشتریان محترم به شرکت پیمان می باشد. و این مهم عاملی در تداوم خدمات رسانی در طی سالها به سازمانها و نهادهای معتبر از جمله:

آذربان، آسانسور اورند، آسایشگاه خیریه کهریزک، بیمه ملت، رنگ کانسای، سیندژ، جامعه، سایپا پرس، مجتمع صنعتی ماموت، کویر تایر، حسابرسی بهراد مشاء ،پارس تآمین نوید رایانه (وابسته به نیروهای مسلح ) و شرکتها و نهادهای دیگری که مجال ذکر نیست بوده است.
باتوجه به سابقه طولانی فعالیت شرکت پیمان سرویس در این زمینه مفتخر خواهیم بود بتوانیم با همکاری شما حوزه فعالیت خود را گسترش دهیم .