پیمان سرویس نمایندگی رسمی خدمات فروش و پس از فروش محصولات اچ پی ، پرینترهای اچ پی ( HP )

شرکت پیمان سرویس

شرکت پیمان سرویس از سال 1374 با شماره ثبتی (222246) فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت در زمینه فروش در زمینه انواع ماشین آلات اداری اعم از پرینتر (چاپگر) ، دستگاه کپی ، فکس و لوازم مصرفی این اقلام و همچنین در زمینه خدمت رسانی در زمینه تعمیرات انواع ماشینهای اداری اعم از پرینتر ، دستگاه کپی ، فکس ، دستگاه چندکاره و اسکنر  کامپیوتر و همچنین خدمات پس از فروش مانند شارژ کارتریج و نگهداری ماشین آلات اداری فعالیت داشته و در این سالها توانسته با تکیه بر توانایی و تخصص کادر فنی و مجرب خود رضایت مشتریان خود را جلب نماید که سابقه همکاری با شرکتهای نامی فعال خود گواه این مدعاست. 

این شرکت دارای گارانتی منحصر به فرد خود می باشد که علاوه بر گارانتی ای معتبر دارای خدمات پس از فروش عالی و فوق العاده ای نیز می باشد که فقط کافیست یکبار امتحان نمایئد.

 

 گستره فعالیت های شرکت پیمان سرویس


تعمیرات ماشینهای اداری

قراردادهای سرویس و نگهداری

فروش ماشینهای اداری

فروش لوازم مصرفی/ کارتریج

 تعمیر و نگهداری ماشین آلات اداری  پشتیبانی و نگهداری ماشین های اداری  فروش انواع ماشین آلات اداری  فروش لوازم مصرفی و شارژ کاتریج

تعمیرات ماشینهای اداری

تعمیرات ماشین های اداری شامل انواع پرینتر ، اسکنر ، دستگاه کپی و فکس با بهره گیری از مجبرب ترین پرسنل و با کیفیت ترین لوازم مصرفی به صورت کاملا تضمینی می باشد

 

قراردادهای سرویس و نگهداری

 قراردادهای سرویس و نگهداری نیز جهت ارائه سرویس مناسب به به سازمان ها ، ارگان ها و شرکت می باشد به طوریکه پرسنل شرکت پیمان سرویس به صورت منظم و دوره ای به همراه برنامه ای منظم به واحدهای مربوطه سرکشی نموده و دستگاه های آن ارگان را از لحاظ فنی و لوازم مصرفی بررسی نموده و در صورت نیاز در همان مکان با کمترین هزینه و زمان اقدام به سرویس مورد نظر می نمایند. این شرکت نیز در زمینه شارژ کارتریج نیز فعالیت دارد.

 

فروش ماشینهای اداری

فروش ماشین های اداری شامل فروش انواع پرینتر ( چاپگر ) ، دستگاه های کپی ، فکس و چند کاره در برندهای : اچ پی (HP) | موراتک (Muratec) | توشیبا (Toshiba) | کانون (Canon) | اپسون (Epson) | شارپ (Sharp) بوده که با بهترین قیمت و با بالاترین کیفیت ( دارای قطعات ارجینال محصولات ) به مشتریان عزیز ارائه می گردد. به طوریکه کلیه دستگاه ها دارای گارانتی معتبر خود شرکت سازنده می باشند.

 

فروش لوازم مصرفی/ کارتریج

تمامی لوازم و قطعات مصرفی این شرکت دارای کیفیتی بالا و همچنین قیمتی مناسب بوده به طوریکه حداکثر رضایت مشتری را جذب نماید.